Stránky v rekonstrukci. ALE FUNGUJEME DÁL.

Reklamace

Vítejte na našich stránkách!

Jsme tým odborníků specializujících se na montáž nábytku. Naše služby zahrnují montáž a instalaci široké škály nábytku pro domácnosti a kanceláře. Ať už potřebujete sestavit nový jídelní stůl, postel nebo kancelářský nábytek, jsme zde, abychom vám pomohli. Jsme hrdí na to, že poskytujeme prvotřídní služby našim zákazníkům a věříme, že naše práce mluví sama za sebe.

Řešení reklamací

Pokud máte s našimi službami jakékoliv problémy, jsme zde, abychom vám pomohli. Naše oddělení pro řešení reklamací je k dispozici, aby vyřešilo jakékoliv problémy, které můžete mít. Chápeme, že někdy se věci nemusí vyvíjet podle plánu, a proto jsme zde, abychom zajistili, že vaše zkušenosti s námi budou co nejlepší.

Pokud máte reklamaci, prosím, kontaktujte nás prostřednictvím našeho kontaktního formuláře nebo nás zavolejte. Naše tým pro řešení reklamací se s vámi spojí a udělá vše pro to, aby vyřešil váš problém co nejrychleji. Věříme v transparentnost a otevřenou komunikaci, takže vás budeme průběžně informovat o stavu vaší reklamace.

Děkujeme, že jste si vybrali naše služby. Těšíme se na spolupráci s vámi a na to, že vám pomůžeme vytvořit prostor, který jste si vždy představovali.