Montáž masivních šatních skříní z JYSKu v Praze 4
Pro zákazníka v Praze 4 jsme realizovali kompletní montáž ložnicového nábytku z masivního dřeva zakoupeného v prodejně JYSK. Součástí zakázky byla montáž dvoudveřové a třídveřové šatní skříně s nástavci a také sestavení postele z masivu.
Masivní nábytek je mezi zákazníky stále oblíbenější díky své pevnosti a dlouhé životnosti. Na druhou stranu bývá jeho montáž náročnější než u běžného laminovaného nábytku. Jednotlivé díly jsou těžší, vyžadují přesné usazení a pečlivé dotažení všech spojů, aby byl výsledný nábytek stabilní a bez vůlí.
Třídveřová skříň nabízí kombinaci šatní tyče a polic, zatímco dvoudveřová varianta poskytuje další úložný prostor pro sezónní oblečení nebo ložní prádlo. Díky nástavcům zákazník získal výrazně více úložného prostoru bez nutnosti pořizovat další skříně.
Celá montáž zabrala přibližně 8 hodin práce. Po dokončení jsme zkontrolovali správné seřízení dveří, funkčnost zásuvek a celkovou stabilitu všech sestavených kusů nábytku.
Pokud hledáte spolehlivou montáž nábytku z JYSKu v Praze a okolí, rádi vám pomůžeme se sestavením skříní, postelí, komod, stolů i dalších kusů nábytku.




