Stránky v rekonstrukci. ALE FUNGUJEME DÁL.

Montáž nábytku MOBELIX

Profesionální montáž nábytku v Praze a Středočeském kraji

Vítejte na naší webové stránce, kde se specializujeme na profesionální montáž nábytku pro zákazníky v Praze a Středočeském kraji. Jsme tým zkušených odborníků, kteří se věnují montáži, demontáži, seřízení a drobným opravám nábytku. Jsme hrdí na to, že poskytujeme rychlé a kvalitní služby za konkurenceschopné ceny.

Naše služby

Nabízíme širokou škálu služeb, které pokrývají všechny vaše potřeby v oblasti nábytku. Ať už potřebujete sestavit nový nábytek, rozebrat starý nábytek nebo seřídit existující kusy, jsme tu pro vás. Naše služby zahrnují:

Montáž nábytku: Montujeme všechny druhy nábytku, včetně sedaček, pohovek, postelí, jednolůžek, postelí s úložným prostorem, vyklápěcích postelí, rozkládacích postelí, šatních skříní, skříní, velkých šatních skříní s posuvnými dveřmi, knihoven, regálů, vitrín a komod. Specializujeme se na montáž nábytku z Mobelixu, takže pokud jste si právě koupili nový kus nábytku z této populární značky, můžete se na nás spolehnout, že ho sestavíme rychle a správně.

Demontáž nábytku: Pokud se stěhujete nebo jednoduše potřebujete nábytek rozebrat, jsme tu pro vás. Naše tým má zkušenosti s demontáží všech druhů nábytku, takže můžete být jisti, že vaše kusy budou manipulovány s nejvyšší péčí.

Seřízení nábytku: Kromě montáže a demontáže nábytku nabízíme také služby seřízení. Můžeme například seřídit dvířka na vašich skříních nebo regálech, aby se otevíraly a zavíraly hladce.

Záruční a pozáruční servis

Věříme v kvalitu naší práce, a proto poskytujeme záruční i pozáruční servis pro všechny naše služby. Pokud máte problémy s nábytkem, který jsme sestavili, neváhejte nás kontaktovat. Jsme připraveni řešit jakékoliv problémy, které by mohly nastat.

Kontaktujte nás

Pokud máte zájem o naše služby, neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím našeho zákaznického formuláře. Rádi vám připravíme cenovou nabídku, která bude odpovídat vašim potřebám a rozpočtu.

Děkujeme vám za návštěvu naší webové stránky a těšíme se na spolupráci s vámi!

montáž nábytku v Praze, stření Čechy a ještě dál
Doprava
Montáž nábytku poskytujeme po celé ČR.
krátké termíny na montáže nábyku
Krátké termíny
Malé montáže do 48 hodin.
zkušení montéří nábytku
Profesionální služby
Naši montéři jsou zkušení truhláři
Více jak 1000 spokojených zákazníků.
Více než 1000 spokojených zákazníků
Více jak 10 let praxe.