Stránky v rekonstrukci. ALE FUNGUJEME DÁL.

Montáž nábytku KIKA

Vaše cesta k dokonalému nábytku začíná zde

Hledáte odborníky na montáž nábytku v Praze a Středočeském kraji? Gratulujeme, právě jste našli to, co hledáte! Jsme tým profesionálů, kteří se specializují na montáž nábytku. Naše služby jsou rychlé, efektivní a cenově dostupné.

Montáž nábytku: Montáž nábytku může být náročná a časově nákladná. Ale nebojte se, jsme tu, abychom vám pomohli. Montujeme všechny druhy nábytku, včetně ložnic, postelí, skříní, nočních stolků, obývacích pokojů, pohovek, sedaček, křesel, obývacích stěn, komod, pracovních stolů a dalšího nábytku. Ať už je to nábytek z Kika nebo od jiných prodejců, jsme připraveni vám pomoci.

Demontáž nábytku: Pokud se stěhujete nebo jednoduše potřebujete nábytek rozebrat, jsme tu pro vás. Naše tým má zkušenosti s demontáží všech druhů nábytku, takže můžete být jisti, že vaše kusy budou manipulovány s nejvyšší péčí.

Seřízení nábytku: Náš tým odborníků nabízí také služby seřízení nábytku. Ať už potřebujete upravit dvířka na vašich skříních, seřídit výšku stolu nebo nastavit polohu regálů, jsme tu pro vás. Naše služby seřízení zahrnují pečlivou kontrolu a úpravu všech částí nábytku, aby byly v souladu s vašimi potřebami a představami. Tato služba je ideální pro ty, kteří hledají dokonalost ve všech detailech svého domova.

Záruční a pozáruční servis

Naše služby jsou založeny na důvěře a spolehlivosti. Proto poskytujeme záruční servis pro všechny naše služby. Pokud se vyskytne jakýkoliv problém s nábytkem, který jsme pro vás sestavili, můžete se na nás obrátit a my se postaráme o jeho nápravu.

Ale naše péče o zákazníky nekončí s uplynutím záruční doby. Nabízíme také pozáruční servis. To znamená, že i po uplynutí záruční doby jsme připraveni vám pomoci s jakýmikoliv problémy, které by mohly nastat. Ať už potřebujete drobnou opravu nebo seřízení nábytku, můžete se na nás spolehnout.

Naše závazky vůči vám nekončí v okamžiku, kdy opustíte naši prodejnu nebo když dokončíme montáž. Jsme tu pro vás vždy, když nás potřebujete. 

Kontaktujte nás

Pokud máte zájem o naše služby, neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím našeho zákaznického formuláře. Rádi vám připravíme cenovou nabídku, která bude odpovídat vašim potřebám a rozpočtu.

Děkujeme vám za návštěvu naší webové stránky a těšíme se na spolupráci s vámi!

montáž nábytku v Praze, stření Čechy a ještě dál
Doprava
Montáž nábytku poskytujeme po celé ČR.
krátké termíny na montáže nábyku
Krátké termíny
Malé montáže do 48 hodin.
zkušení montéří nábytku
Profesionální služby
Naši montéři jsou zkušení truhláři
Více jak 1000 spokojených zákazníků.
Více než 1000 spokojených zákazníků
Více jak 10 let praxe.